Nowy rok akademicki!

Za nami koniec wakacji. Dobiegł kresu czas błogiego odpoczynku, pięknych słonecznych, letnich dni. Nadszedł czas na kontynuację lub, dla nowoprzybyłych Studentów pierwszego roku, rozpoczęcie nauki w systemie wyższym. Pamiętajcie, że „pierwsze roczniki” zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc ze strony starszych, doświadczonych koleżanek i kolegów.

Zdążyliście się już zapoznać z zasadami funkcjonowania naszej Uczelni, zachęcam więc do lektury pierwszego wydania „Multis Multum” pod moim przewodnictwem. W tym miejscu chciałabym podziękować mojej poprzednicze, Marioli Słonce-Sowa, za rzetelne prowadzenie naszego magazynu studenckiego w imieniu wszystkich studentów.

W tym numerze znajdziecie kilka wspomnień z wakacji, ale i pomysłów na wyprawy w miejsca zarówno bliskie jak i dalekie. Zachętę do samo motywacji oraz wykonywania prostych ćwiczeń – pilates – pomagających pokonać stres.

Szczególnej uwadze polecam teksty prac dyplomowych naszych absolwentów, dotyczące marketingu terytorialny na przykładzie Miasta Krakowa oraz uwarunkowań zachowań młodych nabywców na rynku alkoholowym.

Publikujemy również zaproszenie do przyłączenia się do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości.

Szczegóły akcji na stronie 15. Wszystkim Studentom życzę dużo energii i motywacji w nowym roku akademickim! Zapraszam również do współpracy z redakcją naszego magazynu!

Pozdrawiam serdecznie
Anna Miodońska