WSZiB umilał lato krakowianom!

Przez cały okres wakacyjny Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości skupiała się na tym, aby mieszkańcy Krakowa oraz studenci, którzy pozostali odpoczywać w mieście, mogli  miło i aktywnie spędzać czas. Władze Uczelni organizowały cykliczne atrakcje nad Wisłą.

W parku Stacja Wisła na Zabłociu każdy mógł poćwiczyć z profesjonalistą z zespołu All for Body. Treningi „Wszibers FITup” miały przede wszystkim zachęcić do wstania z kanapy. Ich celem była poprawa nie tylko formy, ale i samopoczucia uczestników. W myśl zasady work life balance do treningów przyłączali się mieszkańcy okolicznych osiedli łapiąc energię na cały weekend wspólnie z Wszibersami.


Bulwar Kurlandzki, a konkretniej „PrzyStań na Plaży” była miejscem spotkań kinomanów. Przez cały lipiec oraz sierpień, w co drugi piątek o 21.00 krakowianie relaksowali się na leżakach, oglądając wciągające historie ze świata wielkiego biznesu i polityki, wybrane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości. Jakie tytuły można było spotkać? Między innymi „Jestem bogiem”, „Grace księżna Monako” czy „Żelazna Dama”.

27 lipca oprócz projekcji zaplanowanego filmu, krajobraz upiększało zaćmienie księżyca, było to spektakularne widowisko, najdłuższe od 100 lat! Podczas wszystkich spotkań przedstawiciele naszej Uczelni rozdawali miłe upominki. Dzieciaki chętnie wykorzystywały piłki plażowe, a starszych sympatyków WSZiB można aktualnie obserwować na ulicach miasta z lnianymi torbami, charakteryzującymi się niebieskim „W”. Jeśli już wspominamy o naszych gadżetach, koniecznie należy przypomnieć o naszej kolekcji „Wszibers”. Po koszulce z „W” poznają nas mieszkańcy Krakowa. Mamy dwa kolory wersji męskiej- szarą i granatową oraz różową- damską. Kolekcja cały czas powiększa się o nowe części garderoby oraz akcesoria. Aktywne lato w Krakowie pokazało jak praktyczne są najnowsze saszetki na biodro czy bawełniane plecaki. Każda z tych rzeczy jest sygnowana logotypem wszibersa co czyni je wyjątkowe i rozpoznawalne. Wszystkie rzeczy są do nabycia w pokoju numer 4. Samorząd studencki jest pomocny w wybraniu odpowiedniego rozmiaru czy koloru.


Autor: Agata Michalik
Koło Naukowe Przedsiębiorczości WSZiB w Krakowie