Kino z WSZiBERSAMI!

Jest już tradycją, że Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie w okresie wakacyjnym organizuje dla mieszkańców Krakowa plenerowe kino nad Wisłą.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie oraz Przystań na Plaży (Bulwar Kurlandzki) jako partnerzy WSZiB pomogli w realizacjach seansów pod gwiazdami.

W tym roku każdy, kto postanowił odwiedzić Przystań na Plaży oglądnąć mógł miłosne historie doprawione śmiechem i momentami wzruszeń.

Z Krakowianami spotykaliśmy się przez dwa miesiące – od 12 lipca do 23 sierpnia.

Każde spotkanie obfitowało w atrakcje, które zapewniło Biuro Promocji i Przedsiębiorczości WSZiB oraz studenci WSZiB działający przy Naukowym Kole Przedsiębiorczości.

WSZiBERSI podczas wydarzenia organizowali konkursy, a także rozdawali gadżety i upominki. Event uświetniał darmowy, maślany popcorn.

Co oglądaliśmy? Między innymi „SAMBA”, film o imigrancie z Senegalu i jego perypetiach po dostaniu się do Francji.

„Za jakie grzechy dobry Boże” to historia o siostrach, które swoimi miłosnymi wyborami, doprowadzają własnych rodziców o zawrót głowy.

„I tak Cię kocham”, cudowna komedia romantyczna z wyjątkowym poczuciem humoru. Opowiada historię dwojga różnych ludzi, którzy pokonują masę przeszkód i wyzwań, aby być razem.

Ostatnie nasze spotkanie z Krakowianami poświęciliśmy na film pt.: „Młodość” – wspomnienia dwóch 80-letnich przyjaciół na temat swojej przeszłości.

Dziękujemy wszystkim za tak mile spędzony wakacyjny czas pod gwiazdami!

Autor: Agata Kołodziejczyk