31 Paź '19

Wydanie wrzesień 2019

Co warto zobaczyć w Polsce? Jak mówi stare przysłowie wypowiedziane przez polskiego bajkopisarza Stanisława Jachowicza: „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie”. W naszym kraju mamy wiele pięknych i ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Polska słynie z różnorodnych i pięknych krajobrazów od morza, aż do Tatr. Krótko mówiąc jest w czym wybierać. Gdybym chciała opisać wszystkie miejsca warte uwagi musiałabym napisać książkę, dlatego przedstawię „szóstkę” według mnie najlepszych.

Do pobrania: pazdziernik_2019

[pobierz pdf]
marzec-2020
Multis Multum

Multis Multum to magazyn studencki tworzony przez Studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości pod nadzorem:

Redaktor Naczelna – mgr Aneta Idzik-Nowak

Adiustator – dr inż. Dominika Woźny

Kontakt: a.idzik@wszib.edu.pl

Gdzie możesz nas czytać?

Multis Multum to bezpłatny kwartalnik dostępny na terenie uczelni WSZiB przy Al. Kijowskiej 14 w Krakowie.